środa, 11 lipca 2012

Opowieści z Awatarii - Małgorzata

Od teraz możecie wysyłać mi opowieści z Awatarii!
na adres: modnesimy@gmail.com
Pomysłodawczynią jest Małgorzata i to jej opowieść z awatarii. Nie muszą być prawdziwe.
Czarny oszust
Tego dnia wszystko było wyblakłe, mieszkało się samemu sąsiedzi  się wyprowadzili,
wybrałam jedzenie z lodówki i ruszyłam do baru.
Spotkałam tam bardzo interesującego chłopaka który nosił czarne włosy, czarną kurtkę, i ciemne okulary. Zdawał się miły zaproponował ciasto i razem usiedliśmy. Przedstawił się imieniem Łukasz,
Był kochany dawał najpiękniejsze komplementy aż w końcu zaczęłam go całować,
on nie mógł tego robić, mówił że brak mu energii. Zostaliśmy parą, i się zaczęło...
Byłam dość hojną i naiwną osobą a on wymusił abym mu przesłała trochę Eurogąbek. Oświadczył mi się za moje pieniądze. 
Zmienił się... i to bardzo znalazł się w elicie VIP tak jak ja, i dziwne... zmienił swój status związku na ukryty, moja koleżanka mówiła że nie warto z nim być (miał mały poziom) i do tego wulgarny. Raz doniosła mi że flirtował z jedną dziewczyną na ... party i zaprosił do domu na małe ceregiele. Nie wierzyłam myślałam że to nie on. Chciałam sprawdzić to założyłam drugie konto, gdy był na awatarii powiedziałam mu że muszę kończyć i przełączyłam się na drugie konto. Wyzwał mnie od dz*wek i kazał   iść do niego, nie zaprzeczyłam chciałam zobaczyć co zrobi. Gdy go spytałam czy ma partnerkę odpowiedział "Chyba nie... nieee no co ty?!? Se*owinie wyglądasz choć zabawisz się" czułam się okropnie chłopak któremu dałam prawdziwe pieniądze oszukał mnie i był paskudny! Miałam tego dosyć, gdy go spytałam skąd ma tyle pieniędzy on powiedział że ma od jakiejś frajerki za konkurs top model. Wyzwał mnie od FRAJERKI. Szybko przełączyłam się na konto drugie i powiedziałam że mnie zdradza i że to ja byłam Jessicą (tym fałszywym kontem). On powiedział że jestem szmatą i że byłam naiwna. Chciałam jeszcze go zgłosić ale było za późno usunął mnie ze znajomych i zerwał zaręczyny. Ale byłam naiwna, zostanę singlem NA ZAWSZE!

Jak podobało się wam opowiadanie Gosi? 

5 komentarzy:

Marcia pisze...

Bardzo twórcze ;)

Anonimowy pisze...

hej, nie wiesz jak można zrobić czerwoną ramkę, wazy z żółtym, pomarańczowym i różowym kwiatkiem i błękitny i czerwony wazon? z góry dziękuje;)

Anonimowy pisze...

TAK , NIE STETY TAKICH OSZUSTÓW NA AWATARI NIE BRAKUJE.

Anonimowy pisze...

;((( Smutne i ciekawe;/ duża takich oszustów :/

Anonimowy pisze...

Hm...daje do zrozumienia i budzi grozę, bardzo ciekawe :)