wtorek, 1 stycznia 2013

Jak zrobic Film

Film można zrobić dzięki Programowi Cam Studio jest on do sciagnięcia w sieci. Gdy go już zainstalujesz należy przy instalowaniu włączyć jakiś rejstrator głosu, który nagra to co mówisz gdy juz masz nagrane film i swoje wypowiedzi wchodzisz w kolejny program Movie Maker niestety w movie make'rze kręcone som tylko tak zwane PROJEKTY a oto jak zmienic projekt w Film:

                                           widzicie na początku jest to plik MSWMM
 
a teraz dalsze instrukcje:
                  
Jeśli używasz programu Windows Movie Maker lub Windows Live Movie Maker i występują problemy z przesłanymi materiałami, możliwe jest, że próbujesz przesłać plik projektu, który nie jest plikiem samego filmu. Wykonując opisane poniżej proste czynności, możesz przekonwertować projekt wideo do pliku .wmv, czyli do formatu, który można przesłać do YouTube.

Windows Movie Maker: konwersja pliku .MSWMM

Jeśli film był edytowany przy użyciu programu Windows Movie Maker, możliwe, że próbowałeś przesłać plik projektu .MSWMM. Wykonując poniższe czynności, możesz przekonwertować ten projekt do formatu .wmv:
Kliknij opcję Plik, a następnie wybierz z menu rozwijanego polecenie Zapisz plik filmowy. W następnym kroku jako miejsce docelowe zapisu wybierz Mój komputer i kliknij przycisk Dalej.


mswmm_save mswmm_location
Wpisz nazwę pliku i wybierz miejsce, w którym film zostanie zapisany. W następnym kroku kliknij przycisk Dalej, aby rozpocząć kodowanie filmu z ustawieniami domyślnymi. Jeśli chcesz wprowadzić bardziej zaawansowane zmiany w pliku, możesz też wybrać opcję Pokaż więcej opcji.


mswmm_name mswmm_save(Źródlo YouTube)

5 komentarzy:

Kinga Szyszka pisze...

hej pasuje Marta, abym odebrała nagrodę z tej loterii dzisiaj o 19.00 ? Jutro nie mam czasu (szkoła) i dlatego chciałabym jeszcze dzisiaj

Dominiuś pisze...

Kingo czemu piszesz do MArty pod moim postem :D

Marta pisze...

Jestem teraz

Anonimowy pisze...

hej

Anonimowy pisze...

Dominius to dziecko z 3 klasy które nie umie pisać postów i nie powstrzyma mnie i marzenki przed hejtowaniec :> / hejterka natga ; 3