środa, 26 grudnia 2012

Mała sprawa Tropicana

A wiec wiem ze podawalismy o Tropicanie ale duzo osób moze miec trudnosci z odnalezieniem jej na VK.com ale patrzcie jezeli chcecie ją odnaleźć musicie wpisać to: Тропикания porpostu to skopiujcie wiekszy problem moze byc z misjami, które jak wiemy są po Rosyjsku a my nie staty na swojej klawiatruze nie mozemy wykonywac zapisów fonetycznych ale jak wiemy mamy swoich mądrych rodziców, którzy chodzili do szkoly (no a jak XD) i uczyli sie prawdopodobnie Rosyjskiego jak moja mama naprzyklad.
Mozna tez rozpoznac po orbazkach ale to juz dla myslacych nie jak ja :D albo miec slownik jezyka rosyjskiego. Zapomnialem w Tropicane mozna grac tez tu http://fotostrana.ru/games/tropikaniya/ trzeba sie zalogowac mozna to zrobic przez Facebook'a. A teraz mala notka: 
Wreszcie długo oczekiwane wakacje! Marzysz o modnym hotelu, a los rzuca cię na bezludną wyspe tropikalną. Ale nic nie można zrobić, musimy przyzwyczaić się do nowego miejsca. Na początek zbudować sobie szałas i znaleźć coś do jedzenia. Kiedy podstawowe cele zostały spełnione, można kupić zwierzaka. Ale to wymaga booth, należy go zbudować. Zwierzątka będą bawić się, a jeśli mu pozwolisz pójść na spacer, może przynieść coś pożytecznego.

W przyszłości będzie można rozszerzyć swoją gospodarkę budując kuchnię, laboratorium i staw. Pomóż swoim sąsiadom, a są one w odpowiednim momencie, aby spieszyć z pomocą. Można rozmawiać z przyjaciółmi na plaży (to tak dla przypomnienia)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

A np.jak bym zagrała w tą tropikanie po rusku to czy mogłabym przesyłać do polskej awatari te rużne potrzebne rzeczy np.wiaderko i inne??Czy takie coś morze mieć taką morzliwość??

Dominiuś pisze...

nie niestety nie musisz miec i tropicane i awatarie na tej samej stronie :(

Pyśkaa pisze...

szkodaa ;(

Anonimowy pisze...

Ejj, nie kumam gdzie się zalogować. POMOCY